About Us

ST Metal ve Makina

2016 Yılında kurulan şirketimiz; CNC Makina satışı ve servisi ile talaşlı imalat olarak müşterilerine hizmet vermektedir.

Kuruluşundan itibaren müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kaliteli ürün, doğru termin ve uygun fiyat politikasıyla sektöründe güvenilir bir firma olmak için çalışmalarını sürdürmektedir.

Teknolojiyi yakından takip eden ST makina; Cnc dik işleme, cnc yatay işleme, cnc torna, cncborwek, cnc doublecolon, cnc otomat, universal torna tezgahı, freze tezgahı, matkap makinesi, radyal matkap makinesi, taşlama tezgahı,kaynak makinesi, vb. ürün çeşitleri ile müşterilerine en iyi hizmeti vermektedir.

ST makinanın dünden bugüne sanayi sektöründe hem satış hem de satış sonrası hizmetleri ile sektörün öncüsü,fark edilir bir kalite politikası izleyerek yoluna devam ediyor…

ST Makina TORNOS firmasının Türkiye yetkili servisini alarak; makina satış ve servis hizmetlerine başlamıştır. ST Makina BORSAN CNC firmasının Bursa bayiliğini yapmaktadır. Bursa bölgesinde, CNC Freze tezgahları, CNC Torna tezgahları, CNC Borvek tezgahları, Taşlama tezgahları, Testere tezgahları satmakta ve bunların servisini vermektedir. ST Makina kendi bünyesinde talaşlı imalat yaparak, müşterilerine bu konuda da hizmet vermektedir.


Misyonumuz

%100 Müşteri odaklı çalışarak, teknolojik gelişmeler ışığında firmaların imalat süreçlerindeki olumsuzlukları tespit edip, iyileştirmelerde bulunmak amacıyla uygun makina ve ekipmanları tedarik etmek. Müşterilerimize koşulsuz destek sağlamak.

Vizyonumuz

CNC Takım Tezgahları sektöründe önde gelen firmalar arasında yer alarak sektörün daha canlı , dinamik ve rekabetçi olmasına katkıda bulunmaktır. Biliyoruz ki rekabet arttıkça bundan Türkiye Sanayicisi fayda elde edecektir. Hep birlikte daha ileriye.

Tarihçe

  • 2016

    ST METAL VE MAKİNA SAN. TİC. LTD. ŞTİ. olarak sektöre ilk adımımızı attık.
  • 2017

    BORSAN CNC SANAYİ LTD.ŞTİ. Firmasının Bursa Bölge Bayi olarak , firmanın CNC Tezgahlarının satışını ve Servis Hizmetini sunmaya başladık.
  • 2018

    Tornos Firmasının Türkiye Yetkili Servisi olduk.